2016-02-02

AGENDATXOA

EUSKARAREN AGENDATXOA Iruñerrian euskaraz antolatzen diren jardueren agendatxoa. Partaidetza sustatzeko asmoz. Zure herri edo auzoko ekitaldieren bat iragarri nahi izatekotan mezutxo batean bota eta laster asko iragarriko dugu. www.irunerrikomintzakide.org  
Eka
3
al.
ATERALDIA ETA BISITA GIDATUA EZKABAKO GOTORLEKURA @ KARRIKALUZE ELKARTETIK ABIATUTA.
Eka 3 @ 9:00 – Urr 5 @ 10:00
ATERALDIA ETA BISITA GIDATUA EZKABAKO GOTORLEKURA @ KARRIKALUZE ELKARTETIK ABIATUTA.

Ateraldia eta bisita gidatua Ezkabako Gotorlekura.

Karrikaluzetik oinez joango gara eta 11:00etan bisita gidatua eginen dugu.

Parte hartzeko izena eman behar da eta NAN zenbakia beharrezkoa da.

adinez txikikoek haien tutoreen baimena sinatua eraman beharko dute izena ematerakoan.

izena emateko Karrikaluzen, karrikaluze@karrikaluze.eus-en edo 685115756 telefonoan.

azken izena emateko otsailaren 28an. Taldea aterako ez balitz, bertan behera geldituko litzateke.

 

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]
Eka
20
og.
ZALDI ZURIKO KONTZERTUAK
Eka 20 @ 7:17 – Ira 12 @ 8:17

ZALDI ZURIKO KONTZERTUAK

HASI DIRA JADA!!

OSTEGUNETAN ARRATSALDEKO 8tan:

[su_button url="https://es-es.facebook.com/mesondelcaballoblanco" target="blank" style="soft" background="#d0d707" color="#161a17" size="8" wide="yes" center="yes" radius="10" icon="icon: chevron-circle-right" desc="ZALDI ZURIA FACEBOOK-en --> KLIK HEMEN!!"][/su_button]

Eka
30
ig.
Legate 870m (Bertizarana). Mintzakide Mendi taldea
Eka 30 @ 9:00 – 15:00

[ms_divider style="double_dotted" align="left" width="100%" margin_top="30" margin_bottom="30" border_size="5" border_color="#f2f2f2" icon="fa-instagram" class="" id=""][/ms_divider]

[embed]http://www.irunerrikomintzakide.org/cat174osagarriak/mintzakide-mendi-taldea-2[/embed]

  [ms_divider style="double_dotted" align="left" width="100%" margin_top="30" margin_bottom="30" border_size="5" border_color="#f2f2f2" icon="fa-instagram" class="" id=""][/ms_divider]

[pt_view id="142fb42hw6"]

Uzt
6
lr.
SANFERMINETAKO AGENDA @ IRUÑEA
Uzt 6 all-day

SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 6

HERRIKO TABERNAN

    • 15:00 Elepunto DJa 

    • 23:00 Balber DJa

O PLAZAN

  • 09:00-11:00: Hamaiketakoak

  • 13:00: Mi primo el Chicharachero

  • 17:00: Afu

  • 19:00: Ghoa FlamenRock

  • 21:00: Diabolo Kiwi

ERREKOLETAK PLAZAN

    • 14:30 Txupinazoa / Maravillas GTX

    • 17:30: The Trikiteens

    • 22:30: Brigade Loco

    • 00:00: Egurra Ta Kitto

 

Uzt
7
ig.
SANFERMINETAKO AGENDA @ IRUÑEA
Uzt 7 all-day

SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 7

HERRIKO TABERNAN

    • 19:00 TTEK! Elektrotxaranga

ARRANON

    • 01:00 Map-H DJa, Luziano

O PLAZAN

    • 09:00-11:00: Hamaiketakoak

    • 17:30 Arrats antitaurinoak / 3indarrok Elektrotxaranga

    • 21:00: Talka

ERREKOLETAK PLAZAN

    • 17:30: Zumba master class

    • 22:00: Radio Revolución

    • 23:30: Jaramonik ez!

    • 01:00: Ahuntzape

HAURRENTZAKO ZINEMA eta TXOKOLATE JATEA. @ EUSKALDUNON BILTOKI
Uzt 7 @ 17:30 – 18:30
Uzt
8
al.
SANFERMINETAKO AGENDA @ IRUÑEA
Uzt 8 all-day

SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 8

HERRIKO TABERNAN

    • 19:00 Elektrotxatunga 

    • 22:00 Bad Sound

    • 01:00 Selektah Stepi DJa

O PLAZAN

    • 12:30: Haur jolasak / Erbinude

    • 15:00: Ikasle bazkaria

    • 18:00: Arrats antitaurinoak / Hutsun Txalaparta Taldea

    • 22:00: Kasu!

ERREKOLETAK PLAZAN

    • 19:30: 3indarrok Elektrotxaranga

    • 22:00: Sustrai Berriak

    • 23:30: Katez

    • 01:00: Tekno gaua / Mikel Ayerra

Uzt
9
ar.
SANFERMINETAKO AGENDA @ IRUÑEA
Uzt 9 all-day

SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 9

HERRIKO TABERNAN

    • 19:00 Elektropikala 

    • 22:00 Izaki Gardenak, Rukula 

ARRANON

    • 01:00 Reimy DJa, Luziano 

GELTOKIAN

    • Triki-kantuz (Xapiru Trikitixa Eskola) 

O PLAZAN: FEMINISTOK FEST!

    • 14:30: Bazkari feminista

    • 19:00: Arrats antitaurinoak / Penkoletas Sisters

    • 21:00: Liher

ERREKOLETAK PLAZAN: FEMINISTOK FEST!

    • 20:00: Odolkiak Ordainetan

    • 22:00: Kaleko Urdangak

    • 23:30: Marianitoz Blai

    • 01:00: DJ