2016-02-02

AGENDATXOA

EUSKARAREN AGENDATXOA Iruñerrian euskaraz antolatzen diren jardueren agendatxoa. Partaidetza sustatzeko asmoz. Zure herri edo auzoko ekitaldieren bat iragarri nahi izatekotan mezutxo batean bota eta laster asko iragarriko dugu. www.irunerrikomintzakide.org  
0:00
Lesakatik bazaude Sanfermin hauetan ezin galdu ikuskizun paregabe hau!! Animatu!! Euskal giroa ziurtatuta duzu!!
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 6 HERRIKO TABERNAN 15:00 Elepunto DJa  23:00 Balber DJa O PLAZAN 09:00-11:00: Hamaiketakoak 13:00: Mi primo el Chicharachero 17:00: Afu 19:00: Ghoa FlamenRock 21:00: Diabolo Kiwi ERREKOLETAK PLAZAN 14:30 Txupinazoa / Maravillas Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 7 HERRIKO TABERNAN 19:00 TTEK! Elektrotxaranga ARRANON 01:00 Map-H DJa, Luziano O PLAZAN 09:00-11:00: Hamaiketakoak 17:30 Arrats antitaurinoak / 3indarrok Elektrotxaranga 21:00: Talka ERREKOLETAK PLAZAN 17:30: Zumba master class 22:00: Radio Revolución Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
Uzt 8 – Uzt 11 all-day
0:00
San Fermin hauetan, 8an eta 11an Dugunazelain plan ederra!! Animatu zaitez!!  
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 8 HERRIKO TABERNAN 19:00 Elektrotxatunga  22:00 Bad Sound 01:00 Selektah Stepi DJa O PLAZAN 12:30: Haur jolasak / Erbinude 15:00: Ikasle bazkaria 18:00: Arrats antitaurinoak / Hutsun Txalaparta Taldea 22:00: Kasu! ERREKOLETAK Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 9 HERRIKO TABERNAN 19:00 Elektropikala  22:00 Izaki Gardenak, Rukula  ARRANON 01:00 Reimy DJa, Luziano  GELTOKIAN Triki-kantuz (Xapiru Trikitixa Eskola)  O PLAZAN: FEMINISTOK FEST! 14:30: Bazkari feminista 19:00: Arrats antitaurinoak / Penkoletas Sisters Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 10 HERRIKO TABERNAN 19:00: Elektrozarata 22:00: Tonino Carotone, Herdoil 01:00: Bull DJa GELTOKIAN Bertso bazkaria (Maialen Lujambio eta Julio Sotorekin) O PLAZAN 14:30: Dantzarien eta Euskaldunon bazkariak 18:00: Karrikadantzako musikariak 21:00: Ray Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 11 HERRIKO TABERNAN 19:00 Polekeleke txaranga  22:00 Modus operandi, Skabidean & The black birds  ARRANON 01:00 Jotatxo DJa, Luziano GELTOKIAN Bazkari Tropikala (Katanga Sound) O PLAZAN 14:30: Gazte Saretzearen bazkaria 18:00: Txan Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 12 HERRIKO TABERNAN 19:00 R ke R Elektrotxaranga  22:00 Irkaia, Bide bakarra  01:00 Tirri & Tery DJak O PLAZAN 09:00-11:00: Hamaiketakoak 15:00: Transmarikabollo bazkaria 18:00: Transmarikabollo jolasak 21:00: Road Ramos 22:30: Deskontrola Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
Euskal dantzak gustoko badituzu ezin duzu galdu San Fermin hauetako ikuskizuna!!
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 13 HERRIKO TABERNAN 19:00 Elektropatxaranga  01:00 Parti aparta DJa O PLAZAN 09:00-11:00: Hamaiketakoak 14:00: Gazte bazkaria 17:00: Arrats antitaurinoak / Katanga: Gora Euskolonbia Askatuta! 21:00: Plata 23:30: Bastardix ERREKOLETAK PLAZAN 22:00: La Read more about SANFERMINETAKO AGENDA[…]
IRUÑEA
0:00
SANFERMINETAKO AGENDA: UZTAILAK 14 HERRIKO TABERNAN 18:00 IRB Elektrotxaranga  ARRANON 20:00 Fermin Balentzia, Anje Duhalde  O PLAZAN 09:00-11:00: Hamaiketakoak 18:00: Arrats antitaurinoak / Gerbera Borrokalaria Klown 21:00: Herenegun ERREKOLETAK PLAZAN 22:00: Trikidantz 01:30: Eskean Kristö
IRUÑEA